Archiwum z miesiąca: Kwiecień, 2010:

A na wschodzie bez zmian…

{ Napisane: kwi 26 2010 przez: FAZA }
Gdyby ktoś miał nadzieję, że po niedawnych wydarzeniach coś się naszym politykom poukładało w główkach, to niestety może się straszliwie rozczarować. Herezje, których głoszenia jestem świadkiem powalają nawet mnie na kolana - choć od dłuższego czasu byłem ...Czytaj więcej »

Dzieje się…

{ Napisane: kwi 24 2010 przez: FAZA }
Jak to mawia czasem jeden z moich kumpli z lat młodzieńczych "straszne mam ostatnio urwanie jajec". To prawda, ale kilka słów wypada wstukać, chociażby po to aby nie wyjść z wprawy. No i ostatnie kilkanaście dni było pełne ciekawych wydarzeń ...Czytaj więcej »

Nie chciałem być prorokiem…

{ Napisane: kwi 10 2010 przez: FAZA }
Kilka dni temu pisałem, że nie jest ważne jak prężą się w kamerach wielcy tego świata by udawać, ze chcą go ocalić - bo każdy z nas może mieć każdego dnia, w dowolnej chwili swoją małą Apokalipsę... No i mamy - ...Czytaj więcej »

Zróbcie mi też dobrze, chłopaki…

{ Napisane: kwi 08 2010 przez: FAZA }
Dziś dzień podniosły. W czeskiej Pradze Obama i Miedwiediew czynią wiekopomne dzieło! Podpisują porozumienie ważne 10 lat o redukcji broni atomowej o 30%! Z możliwością przedłużenia na 5 kolejnych! Jakiż jestem podniecony! Chyba jeszcze bardziej niż oni - ...Czytaj więcej »