Archiwum z miesiąca: Czerwiec, 2010:

Trochę teorii o fontach i czcionkach…

{ Napisane: cze 30 2010 przez: FAZA }
Dziś temat z branży reklamy. Pracując przy komputerze praktycznie w dowolny sposób, a już szczególnie przygotowując projekty graficzne spotykamy się z potrzebą zastosowania różnorodnych "literek". No i tu właśnie zaczyna się problem. Systemowe są nieliczne i bardzo mało atrakcyjne wizualnie ...Czytaj więcej »

Nowe rozdanie…

{ Napisane: cze 29 2010 przez: FAZA }
Na dzień dzisiejszy datować można ponowne narodziny mojego bloga. Kilka dobrych godzin spędziłem na przenosinach dotychczasowych treści z platformy blogowej udostępnianej bezpłatnie przez Google. Oczywiście nie na samym przenoszeniu treści. Trzeba było odpalić własną platformę, znaleźć odpowiedni themplate, przystosować go ...Czytaj więcej »

Kupczenia ciąg dalszy…

{ Napisane: cze 28 2010 przez: FAZA }
No i po debacie. Z jednej strony dobrze - bo w końcu mieliśmy okazję dowiedzieć się o naszych 2 niedobitkach z listy 10 kandydatów czegoś konkretniejszego. Czegokolwiek po prostu, bo cała dotychczasowa kampania moim zdaniem to jawna kpina. Ja wiem, ze ...Czytaj więcej »

Darmowe szablony stron i ikony.

{ Napisane: cze 27 2010 przez: FAZA }
Dzisiaj - zupełnie przypadkowo - natrafiłem na ciekawą stronę internetową. Zawiera dosyć interesujący zbiór darmowych elementów graficznych do wykorzystania na stronach internetowych. Materiały rozprowadzane są na zasadzie freeware - zarówno do zastosowań prywatnych,  jak i komercyjnych. Być może nie było by w ...Czytaj więcej »