Archiwum z miesiąca: Lipiec, 2010:

Fonty po raz kolejny

{ Napisane: lip 28 2010 przez: FAZA }
Skoro już wiemy, skąd można pobrać dużą ilość legalnych i darmowych fontów (opisałem to w poście o banku fontów), czas zastanowić się, czy spełnią one nasze oczekiwania. Nie ujmując nic plikom gromadzonym w tego typu serwisach (zdarzają się tam prawdziwe ...Czytaj więcej »

Krzyżem po oczach?

{ Napisane: lip 23 2010 przez: FAZA }
No i kolejna aferka rozdmuchiwana w celu bicia piany i rzeźbienia swoich partyjnych interesów przycicha. Bo kilkanaście dni przecież trzeba było piać o tym co z krzyżem, dlaczego tu, dlaczego inaczej i w ogóle z jakiego powodu nie na zawsze, ...Czytaj więcej »

Chyba jestem cośtam-fobem…

{ Napisane: lip 18 2010 przez: FAZA }
Mimo, że starałem się tak ułożyć sobie plany, aby nie musieć przemieszczać się wczoraj po stolicy - przecież nie mogło stać się inaczej i właśnie jak na złość musiałem przeturlać się przez centrum. Takie tam zwykłe krzywe spojrzenie losu w ...Czytaj więcej »

Koniec wojny polsko – polskiej…

{ Napisane: lip 15 2010 przez: FAZA }
Kilka dni miałem osobiście "zawalonych" przez pracę, więc nie było czasu wylewać żółci. Zresztą chyba nawet lepiej, bo od ogłoszenia zwycięstwa Komorowskiego część rzeczy wyraźnie nam się wyjaśniła. Słodkie minki i nawoływania do zakończenia krajowej wojny (z obu stron) jakoś szybko ...Czytaj więcej »