Archiwum z miesiąca: Wrzesień, 2010:

Sprawiedliwości staje się zadość…

{ Napisane: wrz 29 2010 przez: FAZA }
W końcu doczekaliśmy się sprawiedliwości - przestępcy zostaną osądzeni. Dziś wreszcie rusza proces przeciwko tym złym, którzy śmieli szantażować jednego z naszych reprezentantów, przywódców duchowych i ludzi wiodących kraj w świetlaną przyszłość - czyli w skrócie: senatora Piesiewicza. Zabierano się ...Czytaj więcej »

Reklamowy katalog stron

{ Napisane: wrz 17 2010 przez: FAZA }
Kilka dni temu (mając kila godzin wolnego czasu) zainteresowałem się dostępnym na licencji freeware (a właściwie linkware) rodzimym skryptem EasyDir, służącym do uruchomienia prostego katalogu stron internetowych. Nieco poczytałem w sieci na jego temat. Zdarzały się opinie bardzo pochlebne: skrypt ...Czytaj więcej »

Znów nas „walą w rogi”

{ Napisane: wrz 09 2010 przez: FAZA }
Jak to się mówi - "jak nie kijem go - to pałą". AP (jakiś tam Eszoszajted Press czy inne Szoszony) zafundowało wczoraj całemu światu radosną wiadomość, że w tajnym polskim więzieniu we współpracy z USA przetrzymywany był i torturowany przynajmniej ...Czytaj więcej »

Klaka ponad wszystko!

{ Napisane: wrz 07 2010 przez: FAZA }
Bardzo podobają mi się tezy głoszone przez wiadomego prezesa w ostatnim wywiadzie. Zaczynam powoli odnosić wrażenie, że powinien (i nie piszę tego wcale złośliwie) kilka miesięcy odpocząć od polityki, mediów i w ogóle życia publicznego - być może nawet w ...Czytaj więcej »