Archiwum z miesiąca: Listopad, 2010:

Jak zdobyć darmowe fonty dobrej jakości?

{ Napisane: lis 24 2010 przez: FAZA }
Dzisiaj powracam do częstej na moim blogu tematyki fontów. W tym głównie takich, które tygryski lubią najbardziej - fontów darmowych i to na dodatek wysokiej jakości. O jednym z najlepszych zbiorów freeware wspominałem już w wątku o banku fontów. Teraz ...Czytaj więcej »

Euro 2012 – promocja bez pomysłu

{ Napisane: lis 16 2010 przez: FAZA }
Dziś w Teatrze Wielkim nastąpiła prezentacja oficjalnej maskotki, będącej reklamą mistrzostw Euro 2012.  Szczerze powiem, że jestem pełen podziwu - zarówno dla projektanta, jak i gremium zatwierdzającego ten wizerunek. Piłkarska maskotka (a właściwie dwie - bo wyszły z niej bliźniaki) w ...Czytaj więcej »

Papieros przy piwie? – Zakaz palenia!

{ Napisane: lis 15 2010 przez: FAZA }
Od dziś, ze względu na powszechny zakaz palenia w miejscach publicznych ja i 9 milionów innych Polaków staliśmy się obywatelami drugiej kategorii. W sumie nie bardzo się tym przejmuję, ale jedna rzecz mnie zastanawia. Druga kategoria w oczach posłów czy ...Czytaj więcej »

Pani prezydent dała ciała?

{ Napisane: lis 12 2010 przez: FAZA }
11 listopada - tak ważne dla Polaków święto, a jednak po prostu w tym kraju nie da się nic zrobić normalnie. Pomijam bardzo normalne (i moim zdaniem niezmiernie sensowne) przemówienie naszego obecnego prezydenta pod Grobem Nieznanego Żołnierza. Można Pana Komorowskiego ...Czytaj więcej »