Archiwum z miesiąca: Grudzień, 2010:

Nowy Rok 2011 i prezent dla ZUS

{ Napisane: gru 31 2010 przez: FAZA }
Nie ma już chyba wątpliwości, że z okazji Nowego Roku 2011 rząd przygotował dla nas kolejny - niewątpliwie atrakcyjny - prezent, jakim jest oddelegowanie następnej partii naszych pieniążków do ZUS. Nie wiem jak innych, ale mnie osobiście sytuacja powoli przestaje ...Czytaj więcej »

Święta Bożego Narodzenia – jak je skutecznie zabić?

{ Napisane: gru 25 2010 przez: FAZA }
Może ja już za stary jestem i przy Świętach Bożego Narodzenia włączają mi się "stare karabiny", ale mam wrażenie, że z roku na rok stają się one coraz bardziej badziewiaste i bezpłciowe. Pomijam już kwestie czysto duchowe, bo kto dziś ...Czytaj więcej »

Upadek Page Glimpse i problem z grafikami

{ Napisane: gru 16 2010 przez: FAZA }
No cóż - dziś nadszedł ten smutny dzień, zapowiadany od pewnego czasu. Każdy użytkownik Page Glimpse otrzymał około miesiąca temu zawiadomienie poprzez e-mail, że serwis generujący graficzne miniatury stron internetowych kończy działalność. Właściciele serwisu nieco się przeliczyli z jego popularnością ...Czytaj więcej »

Katalog stron i nagroda w konkursie?

{ Napisane: gru 15 2010 przez: FAZA }
Hmm... Dziś zupełnie niespodziewanie dopadła mnie dosyć sympatyczna wiadomość. Wszedłem sobie na moment na forum pozycjonerskie, aby zobaczyć czy coś się tam ciekawego nie wydarzyło - czyli bardziej nie napisało. No i jest nowy wątek - rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszy ...Czytaj więcej »