Informacje


Kilka słów o idei powstania "tego czegoś", co macie przed sobą. Utworzeniu tej strony przyświecały takie cele jak:

  • wygadać się w sposób swobodny (mamy przecież podobno wolność słowa), aczkolwiek zgodny z zasadami prawa
  • podzielić się z innymi własnymi spostrzeżeniami (może ktoś myśli podobnie; jeśli nie – to też nic się nie stanie, a wymienić poglądy zawsze można)
  • "sprzedać" trochę własnych doświadczeń i wiedzy z dziedziny reklamy (może komuś się przyda i dzięki temu szybciej pójdę do nieba)
  • gromadzić informacje o stronach internetowych, które osoby związane z szeroko pojętą branżą reklamową mogą uznać za ciekawe i przydatne
  • wiadomo co… (jeśli nie wiadomo od razu, to może z czasem się domyślicie)

Może kiedyś jeszcze coś mi się przypomni?

Zapraszam do czynnego uczestnictwa we współtworzeniu niniejszej strony. Praktycznie każdą wiadomość można opatrzyć komentarzem, dzięki czemu również użytkownicy mogą wyrazić własne opinie na temat poruszanych tu zagadnień.
Jeśli ktoś będzie chętny do podzielenia się własną wiedzą na zasadzie tematycznego artykułu – proszę o kontakt.

 

 

 

 

© Copyright

Zawartość merytoryczna, grafiki, do których posiadam prawa autorskie oraz teksty umieszczone na tej stronie są moją własnością i jako taka podlegają ochronie prawnej na podstawie UOPAiPP.
Ewentualnie pojawiające się tu znaki handlowe, znaki i nazwy towarowe oraz logotypy są własnością ich prawnych właścicieli. Zostają one użyte jedynie w celach informacyjnych.
Grafiki i teksty nie będące mojego autorstwa posiadają status freeware lub zostają użyte w celach informacyjnych ze wskazaniem źródła na zasadzie cytatu dozwolonego.
Wszelkie formy wykorzystania niniejszej witryny w całości lub fragmentach, powielanie dowolną techniką, dekompilacja kodów, przechowywanie lub udostępnianie bez uprzedniego pisemnego zezwolenia jest zabronione. Jedyny wyjątek stanowi prawo umieszczenia odsyłaczy (tzw. linków) prowadzących do niniejszej strony na innych witrynach internetowych z zastrzeżeniem, że użycie odsyłacza nie może powodować wyświetlenia w ramkach (frames), będących częścią innych stron internetowych.

Strona działa na silniku WordPress. Podstawą tematu graficznego był darmowy szablon pobrany dzięki uprzejmości Blogohblog (link w stopce). Modyfikacje grafiki oraz tłumaczenie skryptów  – FAZA Studio – reklama Ząbki.
Do promocji mojego bloga wykorzystuję między innymi jedną z naszych firmowych witryn – jest nią Reklamowy katalog stron, uruchomiony dzięki oprogramowaniu na licencji linkware.