FAZA Studio


Na pierwszy ogień idzie nasza firmowa strona internetowa. Nasza – to znaczy strona Studia Reklamy FAZA.
Nie powinno to być chyba zaskoczeniem – bo jak wiadomo: każda pliszka swój ogonek chwali.
No, to chwalę :)

Sama strona – jak to strona. Typowa internetowa wizytówka firmy, zbudowana już kilka lat temu. Dlatego też. bez wodotrysków i modnych cudów techniki webmasterskiej (wpychanych ostatnio wszędzie, gdzie się da), które nawiasem mówiąc mnie osobiście się nie podobają. Tyle, ze podobają się wyszukiwarkom internetowym, ale to już zupełnie inna historia. "Się poprawi" w wolnej chwili… Kiedyś… :)

W każdym razie jest to skromna witrynka, której istnienie sygnuje Agencja Reklamy Ząbki. Działamy na rynku reklamy wizualnej już od kilku ładnych lat w sposób samodzielny. Wcześniej także w branży  – lecz jako pracownicy zakładów poligraficznych czy innych agencji, więc nie można o nas powiedzieć, ze jesteśmy nowicjuszami, lub podejmujemy się prac, o których nie mamy pojęcia.
Specjalizujemy się w tak zwanej "reklamie zewnętrznej", niezbędnej w przynajmniej podstawowym zakresie każdemu przedsiębiorcy, który myśli w miarę poważnie o zbudowaniu choćby w minimalnej skali marki własnej firmy lub towaru. Pisząc o "podstawowym zakresie" mam na myśli chociażby oznakowanie punktów sprzedaży czy siedzib firm przy pomocy standardowych nośników informacji, takich jak tabliczki informacyjne, szyldy czy też należącymi już do nieco "wyższej półki" literami przestrzennymi lub kasetonami świetlnymi. Oznakowanie firmowych samochodów również należy w dzisiejszych czasach za rzecz praktycznie oczywistą.

Nie należy także (w przypadku otwierania nowej działalności lub nawiązywania kontaktów w przypadku już istniejącej) zapominać o dużej roli, jaką odgrywają wszelkiego rodzaju materiały drukowane. Trudno myśleć o spotkaniu biznesowym nie posiadając własnej wizytówki, ciężko składać swym strategicznym klientom noworoczne życzenia nie wręczając im jednocześnie kalendarza sygnowanego logo swej firmy. Wreszcie – problemem jest reklamowanie własnych usług czy produktów bez posiadania fachowo zaprojektowanej ulotki zawierającej pełną ofertę.

Zlecenie przygotowania takich materiałów można bez obaw powierzyć nam – opracujemy wszystko od podstaw (tworząc koncepcyjne, a następnie produkcyjne projekty), doprowadzimy też realizacje do finalnego etapu, dostarczając zleceniodawcy gotowy do użytku wyrób. Wszystko w sposób fachowy, z wykorzystaniem najnowszych technik i markowych materiałów.

Jeśli więc myślisz o promocji własnej firmy – czemu nie zajrzeć właśnie na naszą stronę internetową i nie zapoznać się z pełną ofertą oraz przykładami dotychczas wykonanych realizacji? Pracowaliśmy między innymi dla Totalizatora Sportowego, WSiP, PWN oraz wielu innych mniejszych firm, wykonując reklamy, skład dtp, wydruki, montaże oraz tym podobne usługi.

Zapraszam więc na: www.faza.warszawa.pl :)